Jak Chytrý jídelníček funguje a pomáhá specialistům jako Vy?

Chytrý jídelníček šetří čas profesionálům jako Vy a umožňuje více času a energie věnovat podpoře klienta než tvorbě jídelních plánů a administrativě kolem naší práce.

Kdo může Chytrý jídelníček používat?

Ikona seznamu
Srdce z ovoce

Proč vznikl Chytrý jídelníček?

Chytrý jídelníček tvoří nutriční specialisté, které baví motivace, podpora a konzultace s klienty, ale příliš času jim dříve zabíraly neméně podstatné aktivity jako administrativa a (stále se opakující) příprava služby. Chytrý jídelníček ušetří každému z nás několik hodin práce!

Kvalitní služba zabere hodně času - zpracování nutriční anamnézy, propočet příjmů, výběr vhodných jídel, zohlednění nechutí a alergií, vytvoření doporučení, kontrola, zaslání plánu, fakturace a administrativa. Až 5 hodin práce, které klientovi věnujeme, ale reálně mu nepřináší žádnou hodnotu.

Ano, setkáváme se s jídelníčky hotovými za 5 minut, ale je to vhodné řešení? Jídelníčky odeslané na počkání, bez reálného zvážení potřeb klienta nejsou řešením, které by nám získávalo spokojené klienty a šířilo naše dobré jméno.

Poctivá a aktivní služba vyžaduje hodně času. Chytrý jídelníček vám jí pomůže vytvořit za zlomek času, který můžete věnovat rozvoji vztahu s klientem a jeho podpoře.

Pojďme se společně zasadit o kvalitní služby výživového poradenství a efektivní pomoc všem, kteří naší pomoc vyhledávají.

Sandra a Martin

Zkušenosti a názor specialistů

Jak si vybrat vhodné partnerství?

Zaujal vás chytrý jídelníček?

Jsme rádi, že se chcete dozvědět více o Chytrém jídelníčku.