Darujte zdraví
v podobě dárkového voucheru

Co je víc, než zdraví? A co je víc, než zdraví někomu věnovat?!

Darujte zdraví v podobě dárkového voucheru

Chcete dárkový voucher na jídelníček na míru od našich nutričních terapeutů? Stačí jednoduše vyplnit formulář níže a my vám prostřednictvím emailu voucher zašleme.

Obdarovaný

Fakturační údaje

Nákupem souhlasíte s obchodními podmínkami.

Jak Chytrý jídelníček sestavujeme?

Věříme, že zdravé stravování může být dostupné, chutné a přizpůsobené vašim potřebám. Proto pečlivě vybíráme běžně dostupné suroviny, abychom vytvořili cenově přívětivý a přitom plnohodnotný jídelníček. Při jeho sestavování bereme v úvahu vaše osobní preference, intoleranci, fyzickou aktivitu a oblíbená jídla. K jídelníčku navíc nebudete potřebovat předražené doplňky stravy.

Naším cílem je, aby se náš jídelníček stal vaším dlouhodobým průvodcem na cestě za lepším zdravím, nikoli jen krátkodobým řešením. S Chytrým jídelníčkem se vymaníte z bludného kruhu diet a odříkání. Pomůžeme vám nejen zhubnout, ale také se naučit správné stravovací návyky a dlouhodobě se udržet v kondici. To vše bez hladovění a přísných zákazů!

udržitelně

Udržitelně

Už žádné nesmyslné diety či hladovění. Náš nutriční program zajistí vašemu tělu vše potřebné a stane se pilířem vašeho zdraví a kondice.

pro vás

Personalizovaný

Jídelníček a recepty, které obsahuje jsou sestavené na míru pro vás. Tvoříme je na základě vámi vyplněného formuláře a následné konzultace s nutričním terapeutem.

realisticky

Realisticky

Víme, jak těžké je najít si čas k přípravě zdravého jídla. Tento program nabízí recepty, které jsou jednoduché, nenáročné na přípravu a cenově dostupné.

2500+

jídelníčků na míru jsme pro vás už vytvořili

20

nutričních terapeutů pracuje na vaší spokojenosti

1500+

na tolik zpráv vám měsíčně odpovídáme

14 dní

denní garance vrácení peněz

Co v jídelníčku zohledňujeme?

Chytrý jídelníček se stane “kuchařkou vašeho života”. Díky individuálnímu přístupu a rozsáhlé základně nutričních terapeutů, máme na každého klienta dostatek času a věnujeme pozornost každému detailu. Nejprve vyplníte 10 bodů v online formuláři, pak vám zavolá nutriční terapeut a projdete osobní konzultací.

3 – 5 porcí denně

Není potřeba se přizpůsobovat, jídelníček se přizpůsobí vám. U každého chodu máte až 20 variant jídel.

Alergeny

Vyberete potraviny, na které máte alergii. Vše ve výsledku zohledníme.

Potraviny, které nejíte

Také nesnášíte jíst něco, co vám nechutná? S námi se to nestane.

Životní styl

Podle toho, jaký je váš životní styl, tak se přizpůsobí i nastavení jídelníčku.

Vaše návyky

Důležitým faktorem jsou tvrzení, která vás vystihují včetně vašich návyků.

Postava a cíl

Je samozřejmě tím nejdůležitějším v nastavení vašeho jídelníčku. V základním formuláři zohledňujeme celkem 10 parametrů včetně podrobné analýzy složení těla.

Nejčastěji kladené otázky

Pokud nanajdete odpověď na vaši otázku, budeme rádi, když nás budete kontaktovat.

Za jak dlouho obdržím dárkový voucher?
Od zakoupení obdržíte voucher téměř ihned, bude Vám zaslán na váš email. Jídelníček pak obdarovaný dostane do 3 - 5 dní, kdy voucher uplatní na stránkách chytryjidelnicek.cz a ujme se ho náš nutriční terapeut.
Jak je to s možným vrácením voucheru?
Naší službou jsme si natolik jistí, že v případě, že obdarovanému náš jídelníček na míru nebude vyhovovat, peníze vám vrátíme.
Jak jídelníček vypadá a co od něj čekat?
Všechny potřebné informace najdete na naší hlavní stránce Chytryjidelnicek.cz. Můžete nás také kdykoliv kontaktovat.