Od rána do večera v plném zápřahu. Člověk dost často zapomene na jídlo nebo neví, o co své kolegy v kuchyni poprosit. Chytrý jídelníček tohle změnil. Dal mi řád, dodal inspiraci a nakonec i obohatil naší denní nabídku.
Iveta Koptáková
servírka
Neustále jsem hledal inspiraci k tomu, jak se stravovat jako profesionální sportovec. Informací člověk najde hodně, ale opravdu dobré a komplexní rady a tipy, ty jsou k nezaplacení! Tento jídelníček rozhodně doporučuji.
Jakub Dušek
manažer
Jídelníček jsem začala řešit společně se svojí sestrou, a to pár týdnů před létem. A výsledek? Naprostá spokojenost. Receptář jídel mě navíc neustále inspiruje v kuchyni. Objevila jsem mnoho nových chutí a kombinací.
Klára Koptáková
kadeřnice
Skvělý servis. Řešení na většinu mých problémů. Musím pochválit :-)
Šárka Vávrová
Jsem nadšená. Měla jsem nejprve strach, protože jsem většinou jídlo nebyla schopna dodržovat. Ale tady mám tolik možností a mohu se vším hýbat, přitom neztratit cíl z dohledu. Pokud chcete flexibilní jídelníček, který neomezuje, tak mohu doporučit.
Mishka Klovická
Sociální pracovnice
V rámci jídelníčku je pro mne důležitý osobní kontakt. Byla jsem na konzultaci s Martinem Habartem, který stojí za sítí poradců a jsem spokojena. Věřím, že za další měsíc uvidím skvělý pokrok. Teď mínus 6 kilo za 6 týdnů. Bez invazivní změny životního stylu. Můj jediný problém bylo uspořádání jídla a frekvence. Navíc ,,přítel na telefonu", když si člověk neví rady je nedocenitelný. Jediné, co jsem tedy chvíli musela zkousávat je cena služby.
Martina Dudová
Děkuji za jeho trpělivost a vlídný přístup.
Lucka Díhová
Za mě fajn. Potřeboval jsem spíš ladit jídelníček a taky se trochu víc o sobě dovědět.
Roman Petrželka
Konečně žádnej automaticky vygenerovanej jídelníček a žádnej rádoby poradce. Martin ví, jak poradit a hlavně jde vidět, že se tím živý a že ho to baví. Palec hore!
Vojtěch Trofl
Příjemný přístup, vše vysvětleno a zohledněné osobní potřeby.
Moni Cuklová
Příjemný přístup, vše vysvětleno a zohledněné osobní potřeby.
Moni Cuklová
Naprostá spokojenost. 2 měsíce a deset kilo dole. :-)
Hudranová Radka
Je to fajn. Ještě byste za mě mohli chodit cvičit :-D
Martin Krocek
Služba a přístup fajn. Jen trochu dýl trvalo, než jsem svůj dostal jídelníček. Asi šest dnů
Jaroslav K.
Souhlasím s vaším claimem - životní kuchařka. Dlouho jsem neviděl takto propracovaný jídelníček, kde je receptář a plno tipů.
Ondřej Lichý
Good job.
Martin Hrabal
První pocity skvělý.
Michaela Rolínková
Super pristup. Na jidelnicek si snazim zvyknout
Heda Mrvická
Moje práce mi nedovoluje moc vymýšlet ohledně jídla a zde se mi líbí, že jste to dokázali zohlednit.
Věra Hofmanová
Mohu jen doporučit. Do 4 dnů skvělý jídelníček, kde jsme provedli společně drobné změny a je fajn. Mohl bych ho tisknout a dál prodávat :)
Václav Bartášek
Výsledků jsem dosáhla cvičením a v KUCHYNI! Ze zdravého jídla jsem nejdřív měla strach, ale Chytrý jídelníček dostál svého názvu. Dostupné potraviny a mnoho chutných kombinací jídel. Super!
Zdeňka H.
podnikatelka
Oceňuji komplexnost! Když jsem si chvílemi nevěděl rady, využil jsem kontaktu na nutričního terapeuta. Vše jsme společně probrali a našli řešení. Za mě rozhodně pozitivní hodnocení. Děkuji celému týmu za pomoc.
Jiří K.
ředitel společnosti
Líbí se obrovský výběr a možnost kombinovat jednotlivé chody a vždy docílit hodnot, které mám dodržovat. Božííí
Ladislav Špelina
právník
Jak jste říkal, buď vás budu milovat nebo nenávidět. Teď je to obojí… Začala jsem přemýšlet, co kupuji a trávím v obchodě tolik času, že už nemůžu nadávat ani manželce… Vše v dobrém.
Alexandr Božilov
editor zpravodajství
Poměrně mě zaskočil jídelníček. Je tam mnoho možností kombinace. Můžu si vybírat a stejně dodržím to, co mám. Prostě jsem příjemně překvapena!
Lucka Nová